Secció en construcció! Hi estem treballant!

Prebenjamí A · Grup 18

Jugadors: Adrià Platard de Quenin Maria, Oleguer Vila Rivas, Lucas Soteras Ramos, Ilan Aouizerate Álvarez, Leo Rodríguez González, Arnau Mas Prats, Salvador Sánchez Muñoz.

Entrenadors: Arnau González Puliol, Oriol Cateura Colungo, Albert Merino

Entrenaments: dimecres i divendres de 17.30 a 18:45 h. CEM Municipal Maresme.

Benjamí A · Segona Divisió · Grup 5

Jugadors: Joan Canales Guardia, Johnny Shinske, Xavier Montserrat Boada, Matías Henao Castaño, Lluc Marmaneu Asensio, Nil Valdivia Torres, Maria Aubanell Lago, Guillem Ibánez Enríquez, Paul Martínez Grimaldos, Darío Soppelsa.

Entrenadors: Marc Punciano Morillo i Andreu Latorre Galindo

Entrenaments: dilluns i dimecres a les 18.30 h. CEM Bogatell.

Benjamí B · Tercera Divisió · Grup 9

Jugadors: Pau Siso Colell, Jan Pardo Glondys, Denis Valentinov Dimitrov, Sergi Ballester Guilabert, Aleix Fusté Echene, Gael Bellet Cartañà, Marc Freixas Morcillo, Joan Suárez Benavent, Daniel Núñez Arjona, Joana Sallent Puntí, Ander Baquero Grijalbo.

Entrenadors: Juan Ramos Díez i Antonio Sánchez Muñoz

Entrenaments: dimecres i divendres a les 17.30 h. CEM Maresme.

Aleví A · Tercera Divisió · Grup 6

Jugadors: David Pons Carbonell, Hugo Giménez Ríos, Liam Torrens McGowan, Adam Nazim Boudrai, Pol Sánchez Davison, Max Calatayud Aragonés, Abel Platard de Quenin Maria, Daniel Lanuza Sanz, Elyan Álvarez Marte, Mateo Alejandro Alves Capiau, Adrià Puig Breda.

Entrenadors: Alejandro Gálvez Navajas i Pol Garrido Romeu

Entrenaments: dimecres i divendres a les 17.30 h. CEM Maresme.

Aleví B · Tercera Divisió · Grup 5

Jugadors: Sébastien Alexandre Lepri-Saldivar, Pol Sorribas Cid, Mario Sánchez Alonso, Martí Fontelles Argilaga, Uc Voltas Ferrer, Luís García Navarro, Guillem Roig Huerta, Tomás Cañete Gomis, Pol Cabello Porcel, Oriol Vila Rivas, Martín Altuzarra Díaz, Pol Mahmutovic Barbara.

Entrenadors: Oriol Corral Rofes i Aitor Boada Iñigues

Entrenaments: dilluns i dimecres a les 18.30 h. CEM Bogatell

Infantil A · Segona Divisió · Grup 19

Jugadors: Alyaaskar Atabaev, Max Fusté Echene, Miquel Suárez Benavent, Víctor Lantz, Ian Agraz Cortes, Víctor Inglés Pie, Roberto Ángel Cajo Asqui, Jan Cunill Magriñá, Antonio Oñate Fernández, Víctor Paguina Cortés, Albert Muria Montañés, Oscar Luna Ventosa, Dídac Costa Gargallo, Albert Bassim Sanahuja López.

Entrenadors: Adrián Moreno Tortajada i Aden Steve Penn Tobal

Entrenaments: dimecres i divendres a les 18.45 h. CEM Maresme

Infantil B · Segona Divisió · Grup 18

Jugadors: Joan Serras Sitjà, Arnau Sanz Alcacer, Arnau López Martí, Iker Giménez Ríos, Isaac Soteras Ramos, Adam San Martín Sánchez, Angel Roberto Cajo Asqui, Ignasi Canela Riera, Marc Gómez Castañeda, Jan González Salinas, Jordi Casanova Coma.

Entrenadors: Francesc Ballesté Vila

Entrenaments: dimecres i divendres a les 18.45 h. CEM Maresme

Cadet A · Segona Divisió · Grup 15

Jugadors: Miguel Menéndez Manen, Antonio Oñate Fernández, Marcel Sadurní Gallego, Juan Díaz Cañas, Nil Fontelles Argilaga, Luca Devivo Minguez, Zakaria El Bazi Darouich, Aleix Roig Huerta, Mario Nofuentes Alba, Iván Ger Benito, Marc Corral Rofes, Miquel Suárez Benavent, Joan Güell Arauz, Eric Gazquez León, Adrià Ayuso Amat.

Entrenadors: Federico Jorge Malvar Paladino

Entrenaments: dimarts i dijous a les 20.45 h. CEM Maresme

Cadet B · Segona Divisió · Grup 16

Jugadors: Ernest Araw Tomás, Pol Codana Rodríguez, Miquel Martínez Beteta, Adrià Cortés Puig, Eloi Gimenez Puigbert, Martí Vila Hosa, Andreu Eguren Puche, Roger Bota Caldú, Mario Concepción Jiménez, Hugo García Sánchez, Víctor Berriozabal Fornaguera, Marcos Martínez González, Daniel Prieto Pedroche, Marc Fortuny Bretó, Arnau López Martí, Aleix Miró Rodríguez, Marc Gómez Castañeda.

Entrenadors: Salvador Sánchez Regalado i Albert García Domènech

Entrenaments: dimecres i divendres a les 20 h. CEM Maresme

Juvenil A· Segona Divisió · Grup 17

Jugadors: Carlos Rusca Mena, Gabriel Picó Seijo, David Gálvez Navajas, Pol Garrido Romeu, Pau Valls Núñez, Alejandro Gálvez Navajas, Arnau González Puniol, Marc Bellido Jiménez, Alex Cortinas López, Albert Merino Cartés, Connor, Aitor Boada Iñíguez, Oriol Corral Rofes, Arnau Traver Porcel, Alex Traveria Badia, Alejandro Gundín Asperó, Paul Douezi González, Arnau Corral Rofes.

Entrenadors: Marc Antonio Reina Berrio

Entrenaments: dilluns i dimecres a les 20.30 h. Camp de futbol Municipal Parc Catalana.

Juvenil B · Segona Divisió · Grup 18

Jugadors: Aitor Llorca Megías, Pau Vila Hosa, Joan Manel Miró Rodríguez, Iker Mortal Mateos, Lluis Estela Alcarria, Juan Andrés Ramos Díez, Junior Wilian Bernales Oliva, Bernard Sebastian de la Cruz Zavaleta, Marc Pérez Santiveri, Sergio Prieto Pedroche, Oriol Martínez García, Enrique Garay Oliver, Arnau Elizalde Carulla, Max Kramer Albors, Guillem Esteve Luque, Antonio Sánchez Muñoz.

Entrenadors: Jordi Bou Saiz i Oscar Sánchez Martínez

Entrenaments: dilluns i dimecres a les 20.30 h. Camp de futbol Municipal Parc Catalana.

Amateur A ·Quarta Catalana · Grup 14

Jugadors: Alex Revuelta Quintero, Eduardo, Guillem Martínez Torres, Xavier Elizalde Carulla, Sergio Soriano Gallardo, Alejandro, Daniel Salamo Coll, Daniel Perea Salinas, Iván Bardavio Relaño, Carles Martínez Vizcaíno, Martino Fasan, Daniel Ruiz de la Torre Feliu, Alexandre Peral Badia, Alex Cortinas Lopez, Othman El Hariry Habiballah, Joaquim Murillo García, Marc Bellido Jiménez, Felix Millán Castellón.

Entrenadors: Marco Antonio Reina Berrio

Entrenaments: dimarts i dijous a les 22 h. CEM Maresme.

Amateur B · Quarta Catalana · Grup 15

Jugadors: Amir Osman Vinel, Carlos Martín Inguanzo, David Ortega Siles, Adrià Pérez Belles, Marc Casau Civit, Biel Pereña Arnal, Xavier Clavijo Martínez, Biel Martínez Sánchez, Nathan Amelibia Oliveira, Pol Camacho Jodas, Víctor Sánchez Velamazán, Pau González Hermosa, Eduard Burgues Martínez, Álvaro Revilla Altaba, Axel Muria Montañés, Adrián Freire Hernández, Aden Steve Penn Tobal, Javier Muriel Draheim, Pousse.

Entrenadors: Arnau Corral Rofes i Jordi Pumarola Peris
Entrenaments: dilluns i dimecres 21.30 h. Camp Municipal Menorca